Kód mládí objeven!

Nejnovější poznatky vědy, přináší úžasné výsledky. Revoluce v omlazování

V roce 2020 se na trhu objevil 5in1 Beauty Elixír. Po necelém měsíci, co byl zaveden do prodeje, se mohl pochlubit překonání magické hranice 1.000 000 kusů prodaných balení. Obrovský zájem způsobilo unikatní složení a dlouholetý výzkum pod přísným dohledem, přinesl své ovoce. Elixír je pečlivě připraven z těch nejkvalitnějších ingrediencí tak, aby vyhovoval každé ženě a v každém věku.

Málo energie? Vyzkoušejte Mind Master

Taky jste čím dál více unaveni a nevíte z čeho. Ani káva vás u nevzpruží a cítíte se jak po náročném večírku? Rádi by jste udělali ještě spoustu práce, ale energie dochází? Mám pro vás skvělý tip na vzpruhu pro mozek a celý organismus. Pokud dáte tělu to, co potřebuje, únava bude minulostí. Pokud nemáte vyváženou stravu a nejlépe produkty z ekologického zemědělství a bio chovů, není radno vynechávat doplňky stravy. Bez nich se dnes už nikdo z nás neobejde a vidíme to v každodením životě. Přepadávají nás civilizační onemocnění, pravidelné bolesti hlavy, migrény, které nemají příčinu. Únava, deprese, pískání v uších a mnoho dalších syndromů a problémů. Tomu vše nevyvážená strava dodá tu krásnou tečku. Nehýbeme se, jak bychom měli, pouze když zbývá čas, jíme v rychlosti a většinou průmyslově zpracované produkty. Asi málo kdo z nás, chová doma své slepičky, prasátko, či kravičku. Má své vypěstované plodiny a svou studnu. Pokud ano, máte hodně vyhráno a určitě vám je daleko lépe, než nám, kteří takové štěstí ani možnost nemají.

Takže, co s tím uděláme my ostatní? Znáte Mind Master? Ne? Tak to by jste ho měli vyzkoušet na 100%. Přírodní produkt, který svým složením, postupy, zpracováním a následnou přísnou kontrolou v nejpřísnějších laboratořích, vám dodá vše potřebné k vašemu fungování. Je to takový úžasný a zdravý ‚‚nakopávač‘‘.

Tento přípravek už používám dost dlouho a opravdu jsem si ho oblíbila. Hodně mi pomáhá při psaní textů a celkově při mé práci. Což je pro mě velice důležité. Pokud se podíváme na složení, je plný potřebných vitamínů potřebných jako ochrana proti oxidačnímu stresu. Proto vám ho mohu vřele doporučit z hlediska mých zkušeností a zkušeností dalších, spokojených uživatelů.

Při pravidelném užívání Mind Master podporuje tělesnou a duševní výkonnost1 a chrání před oxidačním stresem2.

Kvalita je u nás na prvním místě. Od vypěstování až po konečný produkt – u LR vše podléhá přísným kontrolám. Potvrzeno institutem SGS Institut Fresenius.

Vybrané obsažené látky

 • s vitamíny a stopovými prvky
 • 100 % vitamínu E v denní dávce**
 • 100 % vitamínu B1 (thiamin) v denní dávce**
 • 100 % vitamínu B9 (kyselina listová) v denní dávce**
 • 100 % vitamínu B12 v denní dávce**
 • 30 % železa v denní dávce**
 • 51 % selenu v denní dávce**
 • 36 % gelu z listů Aloe Vera
 • s hroznovou šťávou
 • s extraktem ze zeleného čaje
 • s L-karnitinem
 • s koenzymem Q10

Cílová skupina: Vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro každého, kdo se chce chránit před oxidačním stresem.

Oblasti použití

 • dlouhotrvající energie při pravidelném užívání
 • více duševní a tělesné výkonnosti1,3 díky vitamínům skupiny B a železu4

Ochrana

 • chrání před oxidačním stresem2
 • pokrývá mj. 100% denní potřebu vitamínu E

Certifikáty: certifikováno SGS INSTITUT FRESENIUS.

Doporučené dávkování: 1x denně 80 ml (odpovídá 8 uzávěrům) Mind Master Formula Red, nejlépe po jídle (podle chuti neředěný, nebo smíchaný s vodou či ovocnou šťávou). Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do týdne.

Můj příběh s kabelkou

Nevím jak vy dámy, ale tahle hnědá je letos cool. Moc se mi líbí a hned bych si tento outfit pořídila. Krásně sladěno, kozačky stylové, kabelka z velice praktického materiálu. Miluju světlé kabelky, ale….. Znáte to, že? Prostě někde se otřete, nebo se někdo o vás otře….a je zle. A právě o této krásné kabelce vám teď povyprávím.

Stalo se mi nedávno, že jedno úžasné dítko si hrálo v obchodáku na závodního běžce, no, spíše na malého parkuristu… a maminka? No, klasika… živý rozhovor s kamarádkou a její mozek jaksi vypnul dočasně mozkové receptory zvuku…. a to nejdůležitější… dítko drželo v ruce kakaovou zmrzlinu…Ne na dlouho. Stále jsem mu totiž v cestě….Chvíli ticho a pak řev… Ano, čtete dobře. Ten malý terorista se rozbrečel, že jsem mu shodila jeho milovanou zmrzlinu!!!

No jasně! A co moje krásná, nová kabelka??! Jasně, že byla bíla, no né bílá, krásná krémová!!!! No vlastně už ne… kakaovka ji vyladila takovým způsobem, že tam byla vykreslená celá severní polokoule s hustým pralesem, neoraným polem, blátem na hřišti, no prostě by  se to dalo přirovnat k lejnu…. tohle už není moje milovaná kabelka!! Začala jsem se odkrvovat, znáte to, že? Jde to velice rychle….

Můj obličej zesinal, následně dostával čím dál více růžovější a růžovější barvu, která se měnila v červenou a během pár vteřin ze mě byl ruďák…. jako ten z té reklamy na Billu a Angry Birds!….

A maminka?! Niiiiiic, prostě dál krafala s kámoškou! Za to moje kabelka řvala jako o život, ale ten malý drzý skrček ji překřiče! No to už i maminka zahlédla, co se stalo a světe div se…. začaala se omlouvat, jednu mu vlepila (mimo jiné, to měla štěstí, protože mě už samovolně vznášela ruka také, kolem uřvané a vzteklé hlavičky tohoto dítka), popadla mě za ruku a táhla v OC na toaletu, kde se vrhla k umyvadlu a začala mou krásnou novou kabelku drhnout.

Musím uznat její snahu a když jsem viděla tu zoufalost v její tváři a současně pořád blekotala omluvy a skoro plakala, zjihla jsem i já, zastavila ji tím, že jsem ji chytla za rameno a povídám jí:

“paní v pohodě, nechte to, vždyť to jsou jen děti”. To je dobrý, doma to vyčistím. Moje amygdala mi nevěřila ani slovo, říkala mi: “Ty jsi se snad zbláznila, tohle už nevypereš ani omylem! Paní mi se slzami v očích objala, poděkovala a řekla, že ho zabije, že neví, co s ním. 

Tak jí říkám: nezabijete, ale jestli chcete přežít, kupte si Rohypnol, nebo velkou prádelní vařečku, nebo raději obojí :D.   

Paní se začala konečeně smát, jelikož dle mého tónu a výrazu pochopila, že to chci odlehčit a jelikož mám občas trochu vytříbený humor. 

Věděla jsem totiž, že moje kabelka přežije i tento úraz, jelikož ji mohu bez starostí šoupnout do pračky, přidat určitou, mnou, po domácku vyrobenou “prací směs” a hle…..Poznaly jste, že ta kabelka na fotce měla takový úraz? Ne? A víte proč? Protože je od Evelin. Tyhle kabelky se totiž dají prát, jsou z velice odolného, odlehčeného, praktického materiálu. Můžete s ní v podstatě udělat cokoli. Je tak lehoučká, jemňoučká, praktická, prostě je MOJE a nikomu a za nic bych ji nedala! Samozřejmě, že moje namíchaná směs, udělala své :-). Ale to zas někdy příště…. Třeba vám ten můj recept prozradím 🙂

Revival Anastazia, již brzy !!